Ücretsiz nakliye bir çift iki parça 10g T1270/R1330nm T1330/R1270nm 40 km BIDI SFP + Uyumlu SFP + MSA ile ile LC/SC konnektör

Satış!

Ücretsiz nakliye bir çift iki parça 10g T1270/R1330nm T1330/R1270nm 40 km BIDI SFP + Uyumlu SFP + MSA ile ile LC/SC konnektör

|

SKU: w93

₺1 369.00

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


ücretsiz nakliye bir çift iki parça 10g T1270/R1330nm T1330/R1270nm 40 km BIDI SFP + Uyumlu SFP + MSA ile ile LC/SC konnektör
ürün Açıklaması
SFP + BIDI-10G-1270/1330nm-40km-DDM sıcak takılabilir olduğunu 3.3 V Küçük Form Faktörlü alıcı-verici modülü. bu yüksek hızlı iletişim gerektiren uygulamalar için açıkça tasarlanmış oranları kadar 11.1 Gb/s, bu SFF-8472 SFP + ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır MSA. modül veri bağlantı içinde 40 km kadar 9/125um tek modlu fiber.
optik Özellikleri
parametre
sembol
Min.
Typ.
Max.
birim
not
verici
ortalama Başlattı Güç
Pout
0
-
5
dBm
ortalama Başlattı Güç (Lazer Off)
Poff
-
-
-30
dBm
not (1)
merkezi Dalgaboyu Aralığı
λC
1260
1270
1280
nm
SFP + BIDI-10G-1270/1330nm-40km-DDM
1320
1330
1340
nm
SFP + BIDI-10G-1270/1330nm-40km-DDM
yan mod bastırma oranı
SMSR
30
-
-
dB
spektrum Bant Genişliği (-20dB)
σ
-
-
1
nm
Extinction Oranı
ER
3.5
-
dB
not (2)
çıkış Göz Maskesi
IEEE 802.3ae ile uyumlu
not (2)
alıcı
giriş Optik Dalgaboyu
λIN
1320
1330
1340
nm
SFP + BIDI-10G-1270/1330nm-40km-DDM
1260
1270
1280
nm
SFP + BIDI-10G-1270/1330nm-40km-DDM
alıcı Hassasiyeti
Psen
-
-
-15
dBm
not (3)
giriş Doygunluk Güç (Aşırı Yük)
PSAT
0.5
-
-
dBm
not (3)
LOS-Assert Güç
PA
-30
-
-
dBm
LOS-Deassert Güç
PD
-
-
-17
dBm
LOS-Histerezis
fiz
0.5
-
5
dB
not:
1. The SMF optik güç içine başlattı olduğunu
2. RPBS 2 ^ 31-1 test deseni ile Ölçülen 10.3125Gbs
3. RPBS 2 ^ 31-1 test deseni ile Ölçülen 10.3125Gbs BER =
zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır
resim sadece referans için. ürün açıklaması olarak aynı gerekir. karıştı iseniz. hizmet irtibata geçiniz.
Nakliye hakkında 1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN: tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın. 2. FATURA HAKKıNDA ödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir 3. VERGI HAKKıNDA hiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın. UYARı: 1. üzgünüm biz için desteklemez P. O. Kutuları adresi, doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman. 2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir.
İade ve değişim
1. SIPARIŞ IPTALI
siparişinizi iptal edebilir her zaman sipariş önce bize tarafından comfirmed olduğunu. bu düzenlenmiş kez üretim, biz sipariş iptali veya değişim kabul edemez.
geribildirim 1. bizim ürün ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın. pozitif (5 yıldız) bizim için çok önemlidir, bize geribildirim bırakın önce iki kere düşünmek lütfen. 2. ürünlerimizden memnun yoksa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. biz sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız. (XYT-TECH) Sharetop sergi planı: Booth No.23E02. Nisan 24-27,2018 Expocentre, Moskova

  • Birim Tipi: Çift
  • Paket Boyutu: 25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)

şartname

  • Model Numarası: XYT-SFP+ BIDI-10G-1270/1330nm-40km-DDM
  • Product Name: sfp transceiver
  • Packaging Type: SFP+
  • Tranmission Rate: 10G
  • Wavelength: 1270/1330nm
  • Tranmission Distance: 40km
  • Fiber type: Single fiber
  • Name: BIDI SFP+
  • Connector: LC/SC
  • DDM: Yes
  • Application: 10GBASE-BX

0 Değerlendirmeler Ücretsiz nakliye bir çift iki parça 10g T1270/R1330nm T1330/R1270nm 40 km BIDI SFP + Uyumlu SFP + MSA ile ile LC/SC konnektör

Yorum Yap

İlgili ürünler